Miestne komunikácie

 MG 0879Údržbu až 82 km asfaltových a ďalších 80 km poľných ciest zabezpečujú Technické služby Brezno. Táto činnosť zahŕňa aj obnovu miestnych komunikácií, ktorá je okrem opráv zameraná na letné a zimné čistenie vozoviek a chodníkov v správe technických služieb. Vďaka novým technológiám a kvalitnej tímovej práci dokážu zabezpečiť opravu asfaltových ciest s využitím recyklovanej asfaltovej drvy a korekcie poľných ciest s použitím drobného štrku.

Akékoľvek iné inžinierske siete umiestnené v telesách ciest napríklad: kanalizačné šachty, vodárenské šachty, spojárske šachty, elektrárenské šachty, ... nie sú v správe  TS, ich poruchy riešia príslušní správcovia.

Okrem ciest, ktoré sú v správe TS sú na území mesta

- cesty I. a II. triedy v správe RSC, SSC : ulice ČSA, Chalupkova, Rázusova, Kuzmányho, Tisovská cesta, Švermova

- účelové komunikácie vedúce k objektom vo vlastníctve fyzických, právnických osôb

iconsts Orovčík Jozef   tel. 048/670 00 65   email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Technické služby mesta Brezno

Technické služby mesta Brezno sú príspevková organizácia zriadená mestom, ktorá spravuje mestský majetok a priestory v správe mesta.

Jej činnosťou je starostlivosť o mestskú zeleň, športové areály, verejné osvetlenie, parkoviská, údržba miestnych komunikácií, nakladanie s komunálnym odpadom, starostlivosť o mestské cintoríny a iné.

Kontakty

Nahlasovanie porúch NONSTOP

0950 761 520

Email: ts@tsbrezno.sk

Dôležité telefónne čísla

citmonw

 

Ubytovanie a iné služby

Technické služby okrem základných služieb prevádzkujú turistickú ubytovňu pri Aréne Brezno a prevádzkujú mestské kino Mostár.

Zabezpečujeme kultúrne a športové podujatia organizované mestom.

Poskytujeme pre občanov služby na objednávku, prenájom strojov a technických zariadení.